Home Lista TW
Pseudonimy TW i ich nazwiska

UWAGA:
Wykaz Tajnych Współpracowników Służby Bezpieczeństwa został opracowany w oparciu o dane, udostępnione Komitetowi Założycielskiemu przez osoby, które otrzymały teczki z Instytutu Pamięci Narodowej, oraz w oparciu o publkację IPN "Stan Wojenny w Regionie Łódzkim w Dokumentach Służby Bezpieczeństwa".

ALBIN

ALEK

ANDRZEJ

- Szydziak Andrzej

ANDRZEJ

- Chudobiński Józef, ur. 1948 r.

ANDRZEJ

ARTUR

- Sudak Józef, ur. 1954 r.

BOGUMIŁ

BOLEK

- Pawelec Bolesław

BRONEK

- Chruściel Stanisław, ur. 1940 r.

CEZARY

- Jelonek Marian

CICHY

CZARNY

- Gawdziakowski Roman, ur. 1941 r.

DŁUGI

DUŻY

EDWARD

FELEK
FELEK

- Fajer Ryszard, ur. 1954 r.
- Rekosz Jerzy, ur. 8.01.1928 r.

FILIP

- Chądzyński Józef

FRANEK

- Tyczka Bronisław

GUTEK

HALINA

- Gielec Sławomir

HENRYK

- Nadolny Henryk, ur. 1936 r.

HISTORYK

- Szarek Jan, ur. 1937 r.

IGOR

IRYS

- Retkiewicz Jacek

IZA

- Górna Mirosława, ur. 1959 r. JADZIA

J-2

- Ibusz vel Ibosz Józef

JASIEK
JANINA

- Andrysiak Wojciech Stanisław, ur. 1961 r.
- Szczerbak Marian, ur. 9.04.1950 r.

JÓZEK

KARAT

- Ksawery Nikody, ur. 1952 r.

KAZIK

- Bartnik Eugeniusz Andrzej, ur. 1948 r.

KIEROWCA

- Drągowski Jerzy

KOBUSZEWSKI

- Niedzielski Jerzy

KONRAD

- Baranek Karol, ur. 1951 r.

KOWALSKI

- Ciesiecki Jan, ur. 1958 r.

KRZYSZTOF

- Niedzielski Krzysztof, ur. 1960 r.

KRZYSIEK

LIS

- Raciborski Kazimierz

LISTONOSZ

- Bitner Marian

MACIEK

- Ksawery Nikody, ur. 1952 r.

MAREK

MECHANIK

MIECZYK

- Cybulski Zbigniew

MIREK

MIROSŁAW

- Bednarek Mirosław, ur. 1963 r.

NARCYZ

- Bielaś Ireneusz, ur. 1944 r.

MONTER

- Mężyk Bogusław, ur. 1950 r.

MOTYLEK

- Warcholińska Małgorzata Anna Rogaczewska, ur. 1962 r.

PIOTR

RITA

- Czarnecka Lidia Maria, ur. 1958 r.

RYŚ

- Hofnagiel Jan, ur. 1933 r.

RÓŻA

- Świtoń Janina, ur. 1948 r.

SKOWRONEK

SOKÓŁ

SOSNA

- Szmelcuch Jan

TADEUSZ

TAWIM

TECHNIK

- Szczygieł Kazimierz Jan, ur. 1948 r.

TOMEK

- Niewiadomski Tadeusz, ur. 1948 r.

TOLEK

- Kędzierski Antoni, ur. 1940 r.

TONIS

- Gardulski Jerzy Jan

TOKARZ

- Szczepocki Marian, ur. 1948 r.

WALDEK

WKŁAD

- Stępień Ryszard Antoni

WITEK

- Cieśliński Marian

WIESŁAW

- Jagodziński Stanisław Wiesław

ZAKRZEWSKI

ZEFIR

- Michalski Leszek, ur. 1955 r.

ZIUTEK

- Świątek Jerzy, ur. 1958 r.

JOLA

- Moneta Marek, ur. 1954 r.

WOLSKI

- Gajewski Mirosław, ur. 1956 r.

TOMEK

- Tomaszewski Wiesław, ur.1951r.

ZIUTEK

- Gałecki Józef, ur. 1949 r.

ADAM

- Mitelsztet Józef, ur. 1950 r.

KRZYSIEK

- Szczepan Kędziak, ur. 1958 r.

 
"images/img_04x.jpg